OSIEDLE KRÓLEWSKIE – miejsce na nowy rozdział!

Położone w centrum miasta nowoczesne osiedle, gwarantuje jego mieszkańcom spokój i komfort, a także bezpieczeństwo, dzięki prowadzonemu całodobowo monitoringowi.

Mieszkańcy Osiedla Królewskiego będą mogli cieszyć się mieszkaniami o optymalnie dobranych metrażach i rozkładzie. Projekty poszczególnych mieszkań gwarantują ich funkcjonalność i łatwość dowolnej aranżacji. Doskonały do tego początek stanowić będą zamontowane okna z pakietem 3-szybowym w kolorze zewnętrznym oraz drzwi
wejściowe do mieszkań, które wyróżniają się wysoką izolacyjnością akustyczną Rw=38dB.

Wszystkie budynki zlokalizowane na naszym osiedlu posiadają boksy w piwnicy.
Do dyspozycji mieszkańców będzie dostępna doskonała jakościowo i niezwykle bezpieczna winda Schindler, dzięki której przetransportowanie większych gabarytów nie będzie stanowiło problemu. Dodatkowo, każdy budynek został ocieplony styropianem jednego z największych producentów w Europie – firmy Swisspor.

Osiedle Królewskie to inwestycja położona w samym sercu Stargardu. W pobliżu znajdują się między innymi sklepy, centra handlowe oraz park.

Budowa osiedla została podzielona na cztery etapy. Etap pierwszy zakłada powstanie jednego budynku, na kolejne trzy etapy składają się po dwa budynki. Każdy budynek posiada piwnicę z komórkami lokatorskimi, podziemne miejsca parkingowe, dwa piętra oraz poddasze. Łącznie w każdym budynku znajduje się 18 nowoczesnych mieszkań o funkcjonalnym rozkładzie.

Mieszkania posiadają metraże od 24m2 do 76m2. Największe z nich zlokalizowane są na poddaszu budynku.

Budowa budynku przewidziana jest na płycie fundamentowej z ciężką izolacją (tzw. wanna) z garażem podziemnym usytuowanym w połowie pod ziemią i o 50 cm wyżej od poziomu wód gruntowych. Taki projekt gwarantuje bezpieczną głębokość, która chroni przed przedostaniem się wilgoci.

Jednymi z zalet OSIEDLA KRÓLEWSKIEGO są:

  • Doskonała lokalizacja w samym sercu miasta;
  • Bezpieczeństwo;
  • Komfort i styl;